fbpx
about_01-1
about_01-2
about_01-3
about_01-4
about_01-5
Pera Danışmanlık Hakkında

Başarınız için çalışıyoruz...

  1997 yılında faaliyetine başlayan PERA DANIŞMANLIK; benimsediği kaliteli hizmet, bilginin paylaşımı, dürüstlük, pozitif yaklaşım ilkeleriyle sektörde farklılığını yaratmış ve saygın bir yer edinmiştir.

Kurulduğu ilk yıllarda hizmetine; müşterilerinin bulundukları sektörlerde gelişimlerini, ürün ve hizmet kalitelerini artıracak etkin bir yönetim sistemi kurarak, gerekli eğitimleri vermek ile başlayan PERA DANIŞMANLIK; ilerleyen yıllarda kadrosunu ve faaliyet alanlarını genişleterek aile şirketlerinin kurumsallaşması, şirketlere çalışma izni, çalışma ruhsatı ve işletme belgesi alımı gibi konularda danışmanlık vererek faaliyetlerine devam etmiştir.

Bunların yanı sıra, sürdürülebilir ve sağlıklı bir gelecek için insana ve yaşam alanı olan çevreye sahip çıkmayı misyon edinen PERA DANIŞMANLIK, yasal zorunlulukların yerine getirilmesi konularında sektörde adı bilinen birçok saygın kuruluşa danışmanlık ve eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir.

Danışmanlık sektöründeki sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda geleneksel danışmanlığın yanında, günümüz teknolojik gelişmelerine uygun iş kollarını da çeşitlendirmiştir.

Güçlü kadrosu ile  PERA DANIŞMANLIK, yolunuza çıkan engelleri aşmanıza yardımcı olarak, sizi başarıya taşımaktan mutluluk duyacaktır.

1997’den beri En İyi Danışmanlık Çözümleri

Vizyonumuz

Mutlu müşteri ilkesi ile yenilikçi, etik değerlere ve memnuniyete önem veren, saygın ve lider bir kuruluş olmak.

Stratejimiz

Strateji, Yaptıklarımızın Kalbindedir...

Ekibimiz müşterilerimizin net, uzun vadeli hedeflere ulaşmasını en iyi sağlayacak stratejileri belirlemek için geniş kapsamlı deneyimini uygular.

dijital strateji
100 %
danışmanlık
100 %
Destek
100 %
image-layers-4-01
image-layers-4-02
image-layers-4-04
image-layers-4-03
image-layers-4-07
image-layers-4-05