fbpx
yardıma ihtiyacın var mı?

En Popüler 10 S.S.S

Hem danışmanlık hem de web teknolojilerinde uzmanız ve her müşterinin ihtiyaçları için mükemmel çözümü yaratmak için tüm yeteneklerimizi uyguluyoruz.
  Aradığınız cevapları bulamadıysanız bizimle iletişime geçerek soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Yazılım için S.S.S

Alanadı, hosting ve SSL nedir?

Alanadı dijital dünyadaki adresinizdir. Buna örnek olarak peradanismanlik.com bizim alan adımızdır. Web sitesinin dosyalarının yüklendiği yere de hostingadı verilir. Web sitesi güvenliğinin sağlanması içinde gerekli olan güvenlik sertifikasına ise SSL denir.

Pera Danışmanlık’ta web sitesi tasarım süreci nasıl işliyor?

Pera danışmanlık ile çalışmaya başladığınızda ilk adım olarak, nasıl bir web sitesi istediğinizi öğrenip, web siteniz için temayı belirliyoruz ve belirli bir süreç izleyerek teslim zamanını size iletiyoruz.

Web Sitesi yönetimi nedir? Danışmanlık hizmeti nasıl olur?

Web sitenizi veya web tabanında hazırlanılmış olan projenizi daha önce yazılmış olsun veya biz yazalım. Farketmeksizin yönetimini sizin yerinize biz yapıyoruz.(ürün ekle&ürün çıkart, yazı ekle, duyuru , sunucu hizmetleri v.b.) Danışmanlık hizmetinde ise; var olan veya yapılacak projelerde ara kontrollerini yaparak karmaşayı kaldırıyoruz. Hizmet sürecini sizin ihtiyacınıza göre belirliyoruz.

Pera Danışmanlık’ın çalışma alanları nedir?

Başta Danışmanlık olmak üzere Yönetim Sistemleri, Kurumsal Danışmanlık, Firma Yönetici Sohbetleri, Yazılım ve Web Sitesi gibi bilişim ve danışmanlık alanlarında en uygun kurumsal çözümleri en yüksek kalitede üretmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin deneyimi nedir?

1997 Yılında Genel Müdürümüz Gökhan Berker tarafından kurulan Pera Danışmanlık, Türkiye’de  lider kuruluşlar ile çalışarak başarılara imza atmıştır. 2020 yılında yazılım departmanını da bünyesine katarak, danışmanlık ve yazılımı bir araya getirip dijital dünyada rol oynamak amacına ulaşmak adına önemli bir adım atmıştır.

Yazılım alanında sunduğu çözümler nelerdir ?

Pera Danışmanlık; Web Sitesi Tasarımı, Yazılım Çözümleri, Sosyal Medya Danışmanlığı, Web Sitesi Yönetimi, E-Ticaret Çözümleri ve Kurumsal Kimlik çalışmasıalanlarında çözümler sunmaktadır.

Hangi Sektörlerde Destek Veriyoruz?

Pera Danışmanlık olarak bir çok alanda hizmet veriyoruz. Bunlar;

Sanayi-Üretim, Hizmet, Perakende , Tekstil, Çevre, Matbaa ve Yayıncılık, Gıda, İnşaat gibi sektörler de web sitesi ve yazılım hizmet veriyoruz.

Reklam Çalışması Yapıyor musunuz?

Google Adwords ve Sosyal Medya reklamlarınız için Optimizasyon çalışması yaparak ekonomik çözüm ve yönetimsel destek sağlıyoruz.

Uygulamalarınız Tüm Tarayıcıları destekliyor mu?

Tüm çözümlerimiz IE, Chrome, Safari ve Firefox (Mozilla) gibi web tarayıcılarını destekleyecek şekilde tasarlanmaktadır. Bütün çözümlerimiz responsive olup dizüstü bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazlarla da uyumludur.

Pera Danışmanlık’tan nasıl destek alabilirim ?

Sitemizde bulunan whatsapp butonundan,

+90 212 327 34 67 ve +90 532 686 11 93 telefon numaralarından   ya da info@peradanismanlik.com mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık için S.S.S

Danışmanlık nedir?

İşverenler kendi işlerine odaklandıkları için, günümüz rekabet koşullarına uyum sağlamakta zorluk çekmektedir. Tecrübeli ve etik kurallara uyan kişilerin verdiği hizmete danışmanlık denir.

Neden Pera Danışmanlık ?

25 yıllık deneyim... Değişik sektörlerde hizmet vermenin avantajını yaşamak.

Pera Danışmanlık hangi yönetim sistemlerini kurup, eğitimlerini verebilir ?

·         ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

·         ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

·         ISO 45001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi

·         ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

·         SA 8000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi

Bu belgeleri neden almalıyım ?

Kurumsal yönetim ilkelerini uluslararası disiplinle uygulamak için.

Pera Danışmanlık'ın çalışma alanları nedir?

Yönetim Sistemleri, Kurumsal Danışmanlık, Firma Yönetici Sohbetleri, Yazılım ve Web Sitesi gibi bilişim ve danışmanlık alanlarında en uygun kurumsal çözümleri en yüksek kalitede üretmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin deneyimi nedir?

1997 Yılında Genel Müdürümüz Gökhan Berker tarafından kurulan Pera Danışmanlık, Türkiye’de lider kuruluşlar ile de çalışarak başarılara imza atmıştır. 2020 yılında yazılım departmanını da bünyemize katarak danışmanlık ve yazılımı bir araya getirip dijital dünyada rol oynamak amacına ulaşmak adına önemli bir adım atmıştır. Çeyrek asır hizmet vermenin onurunu yaşamaktayız.

Danışmanlık hizmetinde sunduğu çözüm alanları nelerdir ?

Pera Danışmanlık; Yönetim Sistemleri, Aile Şirketlerinin Kurumsallaşması, Firma Yönetici Sohbetleri, Süreç İyileştirme, Profesyonel Yaşamda Kişisel Kalite, Yöneticilik ve Liderlik, Profesyonel İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi, Sunum Teknikleri ve Geliştirilmesi, Zaman Yönetimi, 5S, Profesyonel Satış Becerilerinin Geliştirilmesi (Uygulamalı), Perakende Sektöründe Satış Becerilerinin Geliştirilmesi (Uygulamalı), İleri Satış Teknikleri ve Uygulamaları, Mağaza Yönetimi ve Yönetim Becerileri, Müşteri ve Hizmet Odaklı İletişim Becerileri, ISO 9001 Temel Bilgilendirme - İç Denetçi Eğitimi, ISO 14001 Temel Bilgilendirme İç Denetçi Eğitimi, ISO 45001 Temel Bilgilendirme - İç Denetçi Eğitimi, ISO 22000 Temel Bilgilendirme - İç Denetçi Eğitimi, SA 8000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi alanlarında çözümler sunmaktadır.

Hangi sektörlerde destek veriyoruz ?

Pera Danışmanlık olarak bir çok alanda deneyimli personel kadromuz ile Sanayi-Üretim, Hizmet, Perakende, Tekstil, Çevre, Matbaa ve Yayıncılık, Gıda, Sağlık, İnşaat v.b. sektörlerde hizmet veriyoruz.

Pera Danışmanlık’tan nasıl destek alabilirim ?

  • Sitemizde bulunan whatsapp butonundan,
  • +90 212 327 34 67 ve +90 532 686 11 93 telefon numaralarından ya da info@peradanismanlik.com mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Dünyayı farklı görmenize, hayal bile edemediğiniz fırsatları keşfetmenize yardımcı oluyoruz.